منوی اصلی
همایشها و سمینارها
آمار بازدید کنندگان
بازديدکنندگان اين صفحه: 79995
بازديدکنندگان امروز: 536
کل بازديدکنندگان: 2553861
بازديدکنندگان آنلاين: 1
زمان بارگزاري صفحه: 0.7645 ثانيه
تاریخچه

مرکز آموزشی درمانی نکویی هدایتی که به بیمارستان نکویی معروف است اولین بار در سال 1334 به همت مرحوم نکویی جهت مداوای بیماران تاسیس گردید. سپس با توجه به نیاز جامعه در سال 1347 با همت مرحوم میرزا حسین هدایتی ساختمانی جهت زایشگاه تاسیس و به بهره برداری رسید.

همچنان با رشد جمعیت و نیازهای روز افزون به دستور حضرت آیت الله مرعشی نجفی(ره) وبا همت سید جواد جدا بخش رادیولوژی بیمارستان بنا و راه اندازی گردید. در سال 1375 به دنبال سفر تاریخی مقام معظم رهبری به شهر مقدس قم و با استفاده از اعتبارات اعطایی از ناحیه دفتر معظم له بخش تصویربرداری بیمارستان و درسال 1386 با همت مرحوم رحیمی بخش سوانح سوختگی تاسیس و با دست پر برکت آیت الله نوری همدانی افتتاح گردید.

ساختمانهای مختلف مرکز آموزشی درمانی نکویی هدایتی در زمانهای مختلف با توجه به نیازهای مختلف جامعه کاربریهای جداگانه ای داشته اند.

به عنوان مثال بخش زایشگاه میرزا حسین هدایتی در ابتدا جهت ارائه خدمات در زمینه زنان و زایمان احداث گردیده بود ولی با توجه به افزایش نیاز جامعه و احداث زایشگاه ایزدی در نزدیکی این مرکز، لذا کاربری زایشگاه هدایتی تغییر یافته و اکنون بخشهای جراحی زنان، جراحی اعصاب مردان، اطاقهای عمل و ICU در این ساختمان خدمات مورد نیاز را به مراجعان محترم ارائه می نمایند.

 

 

 

 

تلفن گویای 37140 جهت گرفتن نوبت پزشکان درمانگاه جدّا

ویژه مراجعین و همراهان
  • آموزش  پس از ترخیص فرم ها و فرآیندها IPD


    ویژه بیماران ویژه پرسنل قسم المرضی الدوّلی
نظرسنجی
هنگام مراجعه به مرکز فرقانی کدام خدمت را مطلوب تر ارزیابی می نمایید؟

خدمات درمانی
خدمات پاراکلینیکی
خدمات اداری مالی
خدمات هتلینگ

پیوندها