منوی اصلی
همایشها و سمینارها
آمار بازدید کنندگان
بازديدکنندگان اين صفحه: 161
بازديدکنندگان امروز: 249
کل بازديدکنندگان: 2384002
بازديدکنندگان آنلاين: 4
زمان بارگزاري صفحه: 0.5148 ثانيه
شرایط پذیرش در کلینیک ناباروری ریحانه

پذيرش بيمار و سير انجام كار

تعيين وقت براي بيماران به صورت حضوري و تلفني امكان پذير است. اين تعيين وقت شامل وقت ويزيت خانم و وقت ويزيت آقا و انجام آزمايش اسپرموگرام آقا است. پس از مراجعه بيماران در وقت تعيين شدن، تشكيل پرونده به بخش پذيرش ارجاع مي شود و از آنجا به واحد مشاوره مامایی راهنمايي مي شود. در واحدمامایی يك پس از گرفتن تاريخچه كامل از بيمار و مشاهده مدارك و آزمايشهاي قبلي، معاينات اوليه نيز توسط يك ماما انجام مي گيرد. سپس بيمار به اطاق پزشک ارجاع مي شود. در آنجا پزشك متخصص زنان و زايمان با بررسي مجدد پرونده و آزمايش ها در صورت نياز بيمار به اقدامات تشخيص تكميلي نظير عكس رنگي رحم، لاپاراسكوپي، سونوگرافي داپلر و... بيمار را ارجاع مي كند و در نهايت روش درمان را به بيمار پيشنهاد مي كند.

پس از ويزيت آقا مشخص مي شود كه به اقدامات تشخيصي تكميلي مانند تكرار آزمايش اسپرم، نمونه برداري از بيضه و يا انجام اقدامات درماني نظير عمل واريكوسل قبل از شروع درمان ناباروري نياز است يا خير. در صورتي كه به اقدامات بيشتري نياز نباشد و درصورت مشخص شدن روش درماني خانم، مراجعه بعدي آقا پس از تجويز دارو براي خانم و در روز عمل جهت گرفتن نمونه اسپرم خواهد بود.

روش هاي درماني پيشنهادي ممكن است يكي از روش هاي تحريك تخمك گذاري، IUI يا تلقيح اسپرم داخل رحم، IVF يا لقاح خارج رحم، ميكرواينجكشن يا تزريق اسپرم به سيتوپلاسم تخمك در محيط آزمايشگاه باشد. احتمال موفقيت روش IUI ، حدود 10 تا 20 درصد است.و میزان موفقیت روش های IVF ، و ICSI  بستگی به سن مادر دارد. اگر سن مادر کمتر از 35 سال باشد، تقریباً 30 درصد زوج ها پس از یکبار اقدام به  IVF یا ICSI  بارور می شوند. در سنین 35 الی 37 سالگی این میزان به 25 درصد و در 38 الی 40 سالگی به 17 درصد و در سنین بالاتر از 40 سال به کمتر از 5 درصد کاهش می یابد. هزينه هاي انجام هر كدام از روشهاي فوق با توجه به آزمايشهاي تشخيصي جنبي، تعداد سونوگرافي لازم، داروهاي لازم جهت تحريك تخمك گذاري بسيار متفاوت است كه بيمار مي تواند در اين خصوص پس از مشخص شدن روش درماني اطلاعات لازم را دريافت كند.

 

                                                            ساعات کار کلینیک درمان ناباروری
                                                               ایام غیرتعطیل: 7:30 الی 14
                                                               تلفن تماس:  02531338352

 

خداوندا مرا از کسانی قرار دِه که دنیاشان را برای دینشان میفروشند نه دینشان را برای دنیاشان

ویژه مراجعین و همراهان
  • آموزش  پس از ترخیص فرم ها و فرآیندها IPD


    ویژه بیماران ویژه پرسنل قسم المرضی الدوّلی
نظرسنجی
هنگام مراجعه به مرکز فرقانی کدام خدمت را مطلوب تر ارزیابی می نمایید؟

خدمات درمانی
خدمات پاراکلینیکی
خدمات اداری مالی
خدمات هتلینگ

پیوندها